KLUCZ PNEUMATYCZNY UDAROWY 1 CAL 7200Nm KRÓTKI

Dostępność: brak towaru
Cena: 849,00 zł 849.00
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: NotigTools
Kod produktu: N4500

Opis

INFORMACJE O PRODUKCIE:

Klucz pneumatyczny udarowy służy do dokręcania/odkręcania śrub, nakrętek i innych gwintowanych elementów montażowych. Nasz klucz to profesjonalne narzędzie, które zawsze dotrzyma Ci kroku podczas pracy. Urządzenie to wyposażone jest w najbardziej zaawansowanym mechanizm udarowy PIN LESS. Cała moc jest osiągana przez jeden młot osadzony w obudowie. Młotek obracający się dookoła czopa nie wymaga żadnych dodatkowych szpil czy części. Stąd nazwa PIN LESS (bez-szpilowy). Otrzymana moc jest prawie całkowicie przeniesiona bezpośrednio na czop. Wyjątkową jego zaletą jest ekstremalnie wysoka moc wyjściowa. Dzięki niewielkiej ilości elementów mechanizm jest wyjątkowo trwały i łatwy serwisowaniu. Przeznaczony jest do najbardziej wymagających zastosowań – przemysł, serwis tirów, maszyny budowlane i inne zastosowania gdzie niezbędna jest ogromna moc udarowa. Klucz posiada regulację obrotów prawo/lewo oraz regulację momentu obrotowego. To narzędzia wytrzymałe, mocne i można na nich polegać, więc możesz pracować szybciej i wydajniej. Specjalnie wyprofilowana rączka oraz dodatkowy uchwyt pozwalają na komfortową pracę oraz pełną kontrolę nad urządzeniem.

DANE TECHNICZNE:

  • rozmiar trzpienia - 1"
  • maksymalny moment obrotowy - 7200Nm
  • prędkość maksymalna - 3100obr/m
  • ciśnienie robocze - 8-14bar
  • długość całkowita - 50cm
  • waga - 21kg
  • regulacja momentu obrotowego
  • regulacja obrotów prawo/lewo

✔️ POSTAW NA WYSOKĄ JAKOŚĆ WYKONANIA ❗

✔️ PROSZĘ SPOJRZEĆ – NASZ KLUCZ WYKONANY JEST Z NAPRAWDĘ WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁÓW, KTÓRA GWARANTUJE ŚWIETNE WYKOŃCZENIE I NIEZAWODNOŚĆ !

Jeśli potrzebujesz stosunkowo taniego i wytrzymałego klucza udarowego ten zestaw jest idealny dla Ciebie :)

✔️ SUPER MOC! PIN LESS 7200Nm !

Urządzenie to wyposażone jest w najbardziej zaawansowanym mechanizm udarowy PIN LESS o sile 7200Nm. Cała moc jest osiągana przez jeden młot osadzony w obudowie. Młotek obracający się dookoła czopa nie wymaga żadnych dodatkowych szpil czy części.

Stąd nazwa PIN LESS (bez-szpilowy). Otrzymana moc jest prawie całkowicie przeniesiona bezpośrednio na czop. To rozwiązanie jest zaawansowanym rozwinięciem mechanizmu ROCKING DOG. Wyjątkową zaletą jest ekstremalnie wysoka moc wyjściowa i z tego powodu urządzenie wyposażone w to rozwiązanie nie nadaje się do delikatnych i precyzyjnych zastosowań.

Dzięki niewielkiej ilości elementów mechanizm jest wyjątkowo trwały i łatwy serwisowaniu (nawilżanie smarem). Przeznaczony jest do najbardziej wymagających zastosowań – przemysł, serwis tirów, maszyny budowlane i inne zastosowania gdzie niezbędna jest ogromna moc udarowa.

✔️ NAJLEPSZA JAKOŚĆ W TEJ CENIE !! - PROSZĘ PORÓWNAĆ NAWET NA FOTOGRAFIACH JAK WYSOKA JEST JAKOŚĆ PRODUKTU !!!

✔️ SPRAWDZONY PRZEZ LATA MODEL, SETKI SPRZEDANYCH SZTUK - BRAK REKLAMACJI.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl